BLOG JE V REKONSTRUKCI!!! Vysvětlení najdete zde!

Emma-scanes

Emma ve francouzském 'Madame Figaro' magazínu

31. srpna 2011 v 17:14 | Mr.Edward
Na webu se objevily nové scany Emmy pro magazín Madame Figaro, který, ve svém srpnovém čísle, uvedl mimo jiné také rozhovor s Emmou, který byl pořízen v době, kdy v Paříži natáčela kampaň pro Lancôme. V rozhovoru mluví o svých projektech, tedy o filmech "The Perks of Being a Wallflower" a "My My Week with Marilyn", samozřejmě také o parfému, jehož se stala tváří apod. Tři scany si můžete prohlédnout zde v galerii na stránce emmawatsonfan.net.Překlad rozhovoru najdete níže.Madame Figaro: Zdá se, že jste se silně zapojila do příprav reklami na Trésor Midnight Rose?
Emma Watson: Zdá se mi to přirozené. Za prvé, mám ráda džus, čerstvost, ovoce, zábavu a mládí. A byla jsem polichocena tím, že se přidám k Lancôme ambasadorkám jako Kate Winslet, Penelope Cruz, Julia Roberts, což jsou herečky a ženy které obdivuji. S fotografem Mariem Testino, se cítím sebejistě. Tak jsem nabídla svůj vzhled a také místa, která se mi v Paříži líbí: Le Cafe de Flore, které je pro mne ztělesněním hlavního města či knihkupectví Shakespeare and Company.

Jezdíte do Paříže často?
Ano. Mám zde přátele a rodinu. Narodila jsem se v Paříži, v Marais. Žila jsem v Maisons-Laffitte až do svých 5 let. Z matčiny strany, jsou všichni francouzi, jako malá jsem uměla dva jazyky, ale z francoužštiny jsem už všechno zapoměla!

Co, kromě francouzské módy máte ráda?
Když jdu nakupovat, je to tady. Jsem velký fanoušek Isabel Marant, A.P.C, Agnes B. nebo Chloé. Dostávají mě francouzské makarony. Jak se to řekne... Ladurée? Jsou božské.

Vy jste si dokonce vytvořila vlastní značku oblečení?
Ano, jmenuje se People Tree. Většinou se jedná o organická vlákna. Materiály jsou jednoduché, protože chci, aby zůstaly pohodlné a ekologické. Jsou tam svetry, sukně, šaty, celá kolekce je určena spíše pro lidi mého věku. Líbí se mi, že 100% zisku jde nadaci People Tree, která financuje vzdělávací projekty a vystupuje proti násilí v problémových oblastech.

Vy nežijete v problémové oblasti...
Ne, momentálně mám dům v severním Londýně, kde žiju sama do doby, než se přistěhuje kamarádka. A jsem velmi často v Oxfordu, se svjí matkou. Moji rodičežijí odděleně. V posledních měsících jsem pracoval na filmu, ale v září budu zase pendlovat mezi Anglií a Spojenými státy, kde začnu třetí ročník magisterského studia historie a angliské literatury.

Nové scany Emmy z magazínu Cosmo Girl

27. srpna 2011 v 8:53 | Mr.Edward

Emma Watson v zářijovém vydání časopisu Glamour

26. srpna 2011 v 9:32 | Mr.Edward
Fotky Emmy pro Trésor Midinight Rose byly použity znovu,tentokrát v zářijovém vydání časopisu Glamour,níže najdete scany z připravovaného čísla.

Nové scany Emmy z magazínu Company

25. srpna 2011 v 10:15 | Mr.Edward
 
 

Reklama